SD12CT1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Bourns Inc.
Skladem : 16
Katalogový list
Similar
Bourns Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 12 461
Comchip Technology
Littelfuse Inc.
Semtech Corporation
Littelfuse Inc.
19V Svorka 5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-323
SC-76, SOD-323
SD12CT1G
Číslo produktu DigiKey
SD12CT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SD12CT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SD12CT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SD12CT1G
Popis
TVS DIODE 12VWM 19VC SOD323
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SD12CT1G Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
350W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Kapacita při kmitočtu
64pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V (max.)
Pouzdro
SC-76, SOD-323
Průrazné napětí (min)
13,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
19V