0440.375WR
Číslo produktu DigiKey
F1601TR-ND - Páska a cívka (TR)
F1601CT-ND - Řezaná páska (CT)
F1601DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0440.375WR
Popis
FUSE BRD MT 375MA 125VAC/VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
375 mA 125 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
0440.375WR Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vypínací proud při jmenovitém napětí
50A
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
Způsob montáže
Montáž na povrch
Schvalovací agentura
CSA, UL
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,064" Š x 0,032" V (3,20mm x 1,63mm x 0,82mm)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Stejnosměrný studený odpor
1.216 Ohms