SD12C.TCT
Číslo produktu DigiKey
SD12C.TCTTR-ND - Páska a cívka (TR)
SD12C.TCTCT-ND - Řezaná páska (CT)
SD12C.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SD12C.TCT
Popis
TVS DIODE 12VWM 24VC SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24V Svorka 15A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-323
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SD12C.TCT Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
350W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
100pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V (max.)
Pouzdro
SC-76, SOD-323
Průrazné napětí (min)
13,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
24V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
15A (8/20µs)