NRVTS2H60ESFT3G
Číslo produktu DigiKey
488-NRVTS2H60ESFT3GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NRVTS2H60ESFT3GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NRVTS2H60ESFT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NRVTS2H60ESFT3G
Popis
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL
Standardní dodací lhůta výrobce
43 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 60 V 2A Montáž na povrch SOD-123FL
Modely EDA/CAD
NRVTS2H60ESFT3G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
12 µA @ 60 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123FL
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
650 mV @ 2 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)