DLW43SH101XK2L
Číslo produktu DigiKey
490-DLW43SH101XK2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLW43SH101XK2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLW43SH101XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW43SH101XK2L
Popis
CMC 100UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH @ 1 MHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 200mA DCR 2Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLW43SH101XK2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2Ohm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,110" (2,80mm)
Indukčnost při kmitočtu
100 µH @ 1 MHz
Pouzdro
1812 (4532 metrický)
Jmenovitý proud (max)
200mA