TPSMF4L33A
Číslo produktu DigiKey
F7546TR-ND - Páska a cívka (TR)
F7546CT-ND - Řezaná páska (CT)
F7546DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSMF4L33A
Popis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123F
Podrobný popis
53,3V Svorka 7,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123F
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
7,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
33V
Průrazné napětí (min)
36,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
53,3V