NRVB2H100SFT3G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 17 371
Katalogový list
Similar
Nexperia USA Inc.
Skladem : 58 075
Katalogový list
Panjit International Inc.
Skladem : 11
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Dioda 100 V 2A Montáž na povrch SOD-123FL
NRVB2H100SFT3G
Číslo produktu DigiKey
488-NRVB2H100SFT3GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NRVB2H100SFT3GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NRVB2H100SFT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NRVB2H100SFT3G
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123FL
Standardní dodací lhůta výrobce
43 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
NRVB2H100SFT3G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
40 µA @ 100 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123FL
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
840 mV @ 2 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)