MBR1H100SFT3G
Číslo produktu DigiKey
MBR1H100SFT3GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MBR1H100SFT3GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MBR1H100SFT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBR1H100SFT3G
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123FL
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 1A Montáž na povrch SOD-123FL
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MBR1H100SFT3G Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
40 µA @ 100 V
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123FL
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
760 mV @ 1 A