LMR16006XDDCT
Číslo produktu DigiKey
296-38546-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-38546-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-38546-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMR16006XDDCT
Popis
IC REG BUCK ADJ 600MA SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,765V 1 Výstup 600mA SOT-23-6 tenký, TSOT-23-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMR16006XDDCT Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí - vstup (max)
60V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Řada
Napětí - výstup (max)
55V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
700kHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ne
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-THIN
Napětí - vstup (min)
4V