DFLS2100-7
Číslo produktu DigiKey
DFLS2100-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
DFLS2100-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
DFLS2100-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DFLS2100-7
Popis
DIODE SCHOTTK 100V 2A POWERDI123
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 2A Montáž na povrch PowerDI™ 123
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
36pF při 5V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI™ 123
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
860 mV @ 2 A