NRVB1H100SFT3G
Číslo produktu DigiKey
NRVB1H100SFT3GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NRVB1H100SFT3GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NRVB1H100SFT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NRVB1H100SFT3G
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123FL
Standardní dodací lhůta výrobce
43 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 1A Montáž na povrch SOD-123FL
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
40 µA @ 100 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123FL
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
760 mV @ 1 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)