NTBG028N170M1
Číslo produktu DigiKey
5556-NTBG028N170M1TR-ND - Páska a cívka (TR)
5556-NTBG028N170M1CT-ND - Řezaná páska (CT)
5556-NTBG028N170M1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTBG028N170M1
Popis
SIC MOSFET 1700 V 28 MOHM M1 SER
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1700 V 71A (Tc) 428W (Tc) Montáž na povrch D2PAK-7
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,3V při 20mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
222 nC @ 20 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
+25V, -15V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4160 pF @ 800 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
428W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1700 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK-7
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
40mOhm při 60A, 20V