TPSMF4L15A
Číslo produktu DigiKey
F7538TR-ND - Páska a cívka (TR)
F7538CT-ND - Řezaná páska (CT)
F7538DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSMF4L15A
Popis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SOD123F
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24,4V Svorka 16,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123F
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
16,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
15V
Pouzdro
SOD-123F
Průrazné napětí (min)
16,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
24,4V