NCP511SN33T1G je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
onsemi
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Analog Devices Inc.
Skladem : 3 671
Katalogový list
Similar
Analog Devices Inc.
Diodes Incorporated
Texas Instruments
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Microchip Technology
Microchip Technology
ABLIC Inc.
Skladem : 600
ABLIC Inc.
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 5-TSOP
5-TSOP
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
NCP511SN33T1G
Číslo produktu DigiKey
NCP511SN33T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NCP511SN33T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NCP511SN33T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCP511SN33T1G
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5-TSOP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
NCP511SN33T1G Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
40 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
100 µA
Digi-Reel®
PSRR
50dB (1kHz)
Stav součásti
Zastaralé
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
SOT-23-5 tenký, TSOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
5-TSOP
Pokles napětí (max)
0,2V při 100mA