MM70-314B1-2-R300
Číslo produktu DigiKey
670-MM70-314B1-2-R300TR-ND - Páska a cívka (TR)
670-MM70-314B1-2-R300CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM70-314B1-2-R300
Popis
CONN MXM 3.0 FMALE 314POS 0.020
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
314 Poloha Samice Konektor MXM 3,0 Zlatá 0,020" (0,50mm) Černá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MM70-314B1-2-R300 Modely
Kategorie
Čtení
Duální
Výrobce
JAE Electronics
Vlastnosti
Vedení desky, Západky
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Koncovka
Pájecí materiály
Stav součásti
Aktivní
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Typ karty
MXM 3,0
Povrch kontaktu
Zlatá
Pohlaví
Samice
Tloušťka povrchu kontaktu
11,8µin (0,30µm)
Počet pozic
314
Barva
Černá
Tloušťka karty
0,047" (1,20mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet řad
2
Materiál - izolace
Termoplastový
Rozteč
0,020" (0,50mm)