ADP165AUJZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP165AUJZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP165AUJZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP165AUJZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP165AUJZ-3.3-R7
Popis
IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT-23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA TSOT-23-5
Modely EDA/CAD
ADP165AUJZ-3.3-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
2.4 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
6.2 µA
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 50dB (100Hz ~ 1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SOT-23-5 tenký, TSOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
TSOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,225V při 150mA