NC7SZ14M5X
Číslo produktu DigiKey
NC7SZ14M5XTR-ND - Páska a cívka (TR)
NC7SZ14M5XCT-ND - Řezaná páska (CT)
NC7SZ14M5XDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NC7SZ14M5X
Popis
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Invertor IC 1 Kanál Schmittův klopný obvod SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NC7SZ14M5X Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Klidový proud (max)
1 µA
Mfr
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
32mA, 32mA
Řada
Logická úroveň - nízká
0,2V ~ 1,2V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Logická úroveň - vysoká
1,4V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Maximální prodleva šíření při U a max. CL
5,9ns při 5V, 50pF
Typ logiky
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet obvodů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Vlastnosti
Schmittův klopný obvod
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napájecí napětí
1,65V ~ 5,5V