NC7SZ05M5X
Číslo produktu DigiKey
NC7SZ05M5XTR-ND - Páska a cívka (TR)
NC7SZ05M5XCT-ND - Řezaná páska (CT)
NC7SZ05M5XDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NC7SZ05M5X
Popis
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Invertor IC 1 Kanál S otevřeným odtokem SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NC7SZ05M5X Modely
Kategorie
Napájecí napětí
1,65V ~ 5,5V
Mfr
Klidový proud (max)
2 µA
Řada
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
-, 32mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Maximální prodleva šíření při U a max. CL
4,3ns při 5V, 50pF
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C