MSQA6V1W5T2G
Číslo produktu DigiKey
MSQA6V1W5T2GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MSQA6V1W5T2GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MSQA6V1W5T2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSQA6V1W5T2G
Popis
TVS DIODE 3VWM SC88A
Standardní dodací lhůta výrobce
54 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Svorka Ipp TVS dioda Montáž na povrch SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MSQA6V1W5T2G Modely
Kategorie
Ochrana napájecího vedení
Ne
Mfr
Aplikace
Univerzální
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při kmitočtu
90pF při 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
4
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
6,1V
Základní číslo produktu
Špičkový impulzní výkon
150W