ESDA6V1W5
Číslo produktu DigiKey
497-7228-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-7228-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-7228-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESDA6V1W5
Popis
TVS DIODE 3VWM SOT3235
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Svorka Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-323-5
Modely EDA/CAD
ESDA6V1W5 Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
150W
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Jednosměrné kanály
4
Dodávaná velikost pouzdra
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3V
Základní číslo produktu
Průrazné napětí (min)
6,1V