ESDA25W5
Číslo produktu DigiKey
497-ESDA25W5TR-ND - Páska a cívka (TR)
497-ESDA25W5CT-ND - Řezaná páska (CT)
497-ESDA25W5DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESDA25W5
Popis
TVS DIODE 24VWM SOT3235
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Svorka Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-323-5
Modely EDA/CAD
ESDA25W5 Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
150W
Ne
Řada
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Stav součásti
Zastaralé
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Jednosměrné kanály
4
Dodávaná velikost pouzdra
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
24V
Základní číslo produktu
Průrazné napětí (min)
25V