CL-SB-12B-12T
CL-SB-12B-12T
CL-SB-12B-12T
Číslo produktu DigiKey
563-1321-2-ND - Páska a cívka (TR)
563-1321-1-ND - Řezaná páska (CT)
563-1321-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CL-SB-12B-12T
Popis
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Podrobný popis
Posuvný přepínač SPDT Montáž na povrch, Pravý úhel
Modely EDA/CAD
CL-SB-12B-12T Modely
Kategorie
Délka aktuátoru
2,00mm
Materiál kontaktu
Měď
Řada
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Časování kontaktů
Nezkratující (BBM)
Materiál aktuátoru
Polyamid (PA), Nylonový
Dráha spínače
2,00mm
Jmenovitý proud (A)
200mA (DC)
Stejnosměrné jmenovité napětí
12 V