MM5Z5V6T1G
Číslo produktu DigiKey
MM5Z5V6T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM5Z5V6T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM5Z5V6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM5Z5V6T1G
Popis
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD523
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.6 V 500 mW ±7,1% Montáž na povrch SOD-523
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MM5Z5V6T1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 2 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±7,1%
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
40 Ohms