ZXMP10A13FTA
Číslo produktu DigiKey
ZXMP10A13FTR-ND - Páska a cívka (TR)
ZXMP10A13FCT-ND - Řezaná páska (CT)
ZXMP10A13FDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZXMP10A13FTA
Popis
MOSFET P-CH 100V 600MA SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 100 V 600mA (Ta) 625mW (Ta) Montáž na povrch SOT-23-3
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
3.5 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
141 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
625mW (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
1Ohm při 600mA, 10V