MM5Z5V1T1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
Rohm Semiconductor
Zenerova dioda 5.1 V 500 mW ±5,9% Montáž na povrch SOD-523
SC-76, SOD-523
MM5Z5V1T1G
Číslo produktu DigiKey
MM5Z5V1T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM5Z5V1T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM5Z5V1T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM5Z5V1T1G
Popis
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
MM5Z5V1T1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 µA @ 2 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5,9%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-523
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
60 Ohms