MBRS3200T3G
Číslo produktu DigiKey
MBRS3200T3GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MBRS3200T3GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MBRS3200T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBRS3200T3G
Popis
DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 200 V 3A Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MBRS3200T3G Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 200 V
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SMB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
840 mV @ 3 A