MM5Z5V1T5G
Číslo produktu DigiKey
488-MM5Z5V1T5GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-MM5Z5V1T5GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-MM5Z5V1T5GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM5Z5V1T5G
Popis
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD523
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.1 V 500 mW ±5,88% Montáž na povrch SOD-523
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 µA @ 2 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance
±5,88%
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
60 Ohms