MM3Z4V3T1G
Číslo produktu DigiKey
MM3Z4V3T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z4V3T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z4V3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z4V3T1G
Popis
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
44 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 4.3 V 300 mW ±7% Montáž na povrch SOD-323
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MM3Z4V3T1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±7%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323
Výkon - max
300 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
90 Ohms