MTMM-102-05-T-S-295
Číslo produktu DigiKey
MTMM-102-05-T-S-295-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MTMM-102-05-T-S-295
Popis
CONN HEADER VERT 2POS 2MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 2 position 0,079" (2,00mm)
Modely EDA/CAD
MTMM-102-05-T-S-295 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,295" (7,49mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,023" (0,58mm)
Celková délka kontaktů
0,377" (9,58mm)
Výška izolace
0,059" (1,50mm)
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet řad
1
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
3A