BZT52C4V3S-7-F
Číslo produktu DigiKey
BZT52C4V3S-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
BZT52C4V3S-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
BZT52C4V3S-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZT52C4V3S-7-F
Popis
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 4.3 V 200 mW ±7% Montáž na povrch SOD-323
Modely EDA/CAD
BZT52C4V3S-7-F Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
3 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±7%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323
Výkon - max
200 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
90 Ohms