BYW80-200G
Číslo produktu DigiKey
BYW80-200GOS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BYW80-200G
Popis
DIODE STANDARD 200V 8A TO2202
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 200 V 8A Průchozí otvor TO-220-2
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
35 ns
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
10 µA @ 200 V
Balení
Trubice
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-2
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
8A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.25 V @ 22 A