DPG10I200PA
Číslo produktu DigiKey
DPG10I200PA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DPG10I200PA
Popis
DIODE STANDARD 200V 10A TO220AC
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 200 V 10A Průchozí otvor TO-220AC
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
35 ns
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 200 V
Balení
Trubice
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.27 V @ 10 A