OWR-3052T-32A je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Ole Wolff Electronics Inc
Skladem : 2 000
Katalogový list
32 Ohms Řadič sluchátek Reproduktor 10 mW 100 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
OWR-3052T-32A
Číslo produktu DigiKey
3949-OWR-3052T-32A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWR-3052T-32A
Popis
SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 94DB
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
OWR-3052T-32A Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
10 mW
Výkon - max
30 mW
Stav součásti
Zastaralé
Kmitočtový rozsah
100 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
150Hz
Impedance
32 Ohms
Velikost / rozměry
1,181" prům. (30,00mm)
Účinnost - dBA
94,00
Výška při usazení (max)
0,201" (5,10mm)
Účinnost - testovací
10mW/10mm
Provozní teplota
-20°C ~ 55°C