S40F1C-P09MCC0-400S
Číslo produktu DigiKey
1907-1643-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S40F1C-P09MCC0-400S
Popis
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
9 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Počet pozic
9
Jmenovitý proud (A)
4A
Otvor pro kabel
0,138" ~ 0,157" (3,50mm ~ 4,00mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C