K40F1C-P09LCC0-400S
Číslo produktu DigiKey
1907-1407-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
K40F1C-P09LCC0-400S
Popis
CONN RCPT FMALE 9P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
9 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Pájecí žlábek
Kategorie
Povrch pouzdra
Chrom přes nikl
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Řada
Barva
Stříbrný
Balení
Hromadné balení
Ochrana proti vniknutí
IP68 - prachotěsný, Vodovzdorný
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Vlastnosti
Zadní kryt, Ochrana proti vytržení
Počet pozic
9
Jmenovitý proud (A)
4A
Velikost pouzdra - vložka
0
Otvor pro kabel
0,138" ~ 0,157" (3,50mm ~ 4,00mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C