K20F1C-P09LCC0-400S
Číslo produktu DigiKey
1907-1289-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
K20F1C-P09LCC0-400S
Popis
CONN RCPT FMALE 9P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
9 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Pájecí žlábek
Počet pozic
9
Jmenovitý proud (A)
4A
Otvor pro kabel
0,138" ~ 0,157" (3,50mm ~ 4,00mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C