08025SA-24N-EA-D0
Číslo produktu DigiKey
12-08025SA-24N-EA-D0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
08025SA-24N-EA-D0
Popis
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 41,3CFM (1,16m³/min) 2 vodiče
Šum
30,0dB
Řada
Výkon (W)
1.9 W
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Jmenovitý proud (A)
0,080A
Šírka
25,00mm
Napěťový rozsah
12 ~ 27,6VDC
Průtok vzduchu
41,3CFM (1,16m³/min)
Statický tlak
0,150" H2O (37,3Pa)
Životnost při teplotě
40000h při 60°C