08025SA-24K-EA-D0
Číslo produktu DigiKey
12-08025SA-24K-EA-D0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
08025SA-24K-EA-D0
Popis
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 26,1CFM (0,731m³/min) 2 vodiče
Šum
19,0dB
Řada
Výkon (W)
720 mW
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Jmenovitý proud (A)
0,030A
Šírka
25,00mm
Napěťový rozsah
12 ~ 27,6VDC
Průtok vzduchu
26,1CFM (0,731m³/min)
Statický tlak
0,066" H2O (16,6Pa)
Životnost při teplotě
40000h při 60°C