08025SA-12K-EA-D0
Číslo produktu DigiKey
12-08025SA-12K-EA-D0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
08025SA-12K-EA-D0
Popis
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 26,1CFM (0,731m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Vlastnosti
Automatický restart
Mfr
Šum
19,0dB
Řada
Výkon (W)
600 mW
Balení
Hromadné balení
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Jmenovitý proud (A)
0,050A
Šírka
25,00mm
Napěťový rozsah
6 ~ 13,8VDC
Průtok vzduchu
26,1CFM (0,731m³/min)
Materiál - rám
Plastový
Statický tlak
0,066" H2O (16,6Pa)
Materiál - nůž
Plastový
Typ ložiska
Koule
Životnost při teplotě
40000h při 60°C