F8025E24B-FSR
F8025E24B-FSR
Číslo produktu DigiKey
1570-1065-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F8025E24B-FSR
Popis
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 46,0CFM (1,29m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Typ ventilátoru
Mfr
Vlastnosti
Automatický restart, Ochrana uzamčeného rotoru
Řada
Šum
32,0dB(A)
Balení
Hromadné balení
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
2 vodiče
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
CE, cUL, TUV, UL
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Hmotnost
0,174lb (78,93g)
Šírka
25,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,140A
Průtok vzduchu
46,0CFM (1,29m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
0,160" H2O (39,8Pa)