SS-10-23NP-LE
SS-10-23NP-LE
SS-10-23NP-LE
Číslo produktu DigiKey
563-1084-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SS-10-23NP-LE
Popis
SWITCH ROTARY DIP DP3T 0.1A 5V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
DIP přepínač DP3T 3 Poloha Průchozí otvor Rotor s hřídelem Servoovladač 100mA 5VDC
Kategorie
Povrch kontaktu
Zlatá
Výrobce
Nidec Components
Výška nad deskou
0,535" (13,59mm)
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
PC vývod
Stav součásti
Aktivní
Rozteč
0,100" (2,54mm), Plný
Obvod
DP3T
Omyvatelnost
Ano
Počet pozic
3
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Jmenovitý proud (A)
100mA
Materiál tělesa
Polybutylentereftalát (PBT)
Jmenovité napětí
5VDC
Délka
0,394" (10,00mm)