SS-10-16NP-LE
SS-10-16NP-LE
SS-10-16NP-LE
Číslo produktu DigiKey
563-1080-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SS-10-16NP-LE
Popis
SWITCH ROTARY DIP SP6T 0.1A 5V
Podrobný popis
DIP přepínač SP6T 6 Poloha Průchozí otvor Rotor s hřídelem Servoovladač 100mA 5VDC
Výška nad deskou
0,535" (13,59mm)
Rozteč
0,100" (2,54mm), Plný
Obvod
SP6T
Počet pozic
6
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Jmenovitý proud (A)
100mA
Jmenovité napětí
5VDC
Délka
0,394" (10,00mm)