SS-10-15SP-LE
SS-10-15SP-LE
SS-10-15SP-LE
Číslo produktu DigiKey
563-1078-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SS-10-15SP-LE
Popis
SWITCH ROTARY DIP SP5T 0.1A 5V
Podrobný popis
DIP přepínač SP5T 5 Poloha Průchozí otvor Rotor s hřídelem Servoovladač 100mA 5VDC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SS-10-15SP-LE Modely
Výška nad deskou
0,535" (13,59mm)
Rozteč
0,100" (2,54mm), Plný
Obvod
SP5T
Počet pozic
5
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Jmenovitý proud (A)
100mA
Jmenovité napětí
5VDC
Délka
0,394" (10,00mm)