SS-10-23NP-LEW je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Nidec Components
Skladem : 662
Katalogový list
DIP přepínač DP3T 3 Poloha Průchozí otvor Rotor s hřídelem Servoovladač 100mA 5VDC
SS-10-23NP-LEW
Číslo produktu DigiKey
SS-10-23NP-LEW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SS-10-23NP-LEW
Popis
SWITCH ROTARY DIP DP3T 0.1A 5V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Povrch kontaktu
Zlatá
Výrobce
Nidec Components
Výška nad deskou
0,535" (13,59mm)
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Nosič
Provedení koncovky
PC vývod
Stav součásti
Aktivní
Rozteč
0,100" (2,54mm), Plný
Obvod
DP3T
Omyvatelnost
Ano
Počet pozic
3
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Jmenovitý proud (A)
100mA
Materiál tělesa
Polybutylentereftalát (PBT)
Jmenovité napětí
5VDC
Délka
0,394" (10,00mm)