SM-42TW103 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Nidec Components
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Vishay Sfernice
Skladem : 164
Katalogový list
10 kOhms 0,25W, 1/4W Vodič J Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 11.0 Otočka Horní seřízení
SM-42TW103
Číslo produktu DigiKey
SM-42TW103TR-ND - Páska a cívka (TR)
SM-42TW103CT-ND - Řezaná páska (CT)
SM-42TW103DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-42TW103
Popis
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SM-42TW103 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Odpor
10 kOhms
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,189" x 0,138" čelo (4,80mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%