SM-42W103 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Nidec Components
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Vishay Sfernice
Skladem : 164
Katalogový list
10 kOhms 0,25W, 1/4W Vodič J Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 11.0 Otočka Horní seřízení
SM-42W103
Číslo produktu DigiKey
SM-42W103-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-42W103
Popis
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Nidec Components
Počet závitů
11.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor
10 kOhms
Provedení koncovky
Vodič J
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,189" x 0,138" čelo (4,80mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%