SM-42TW102
Číslo produktu DigiKey
SM-42TW102TR-ND - Páska a cívka (TR)
SM-42TW102CT-ND - Řezaná páska (CT)
SM-42TW102DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-42TW102
Popis
TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD TOP
Podrobný popis
1 kOhms 0,25W, 1/4W Vodič J Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 11.0 Otočka Horní seřízení
Modely EDA/CAD
SM-42TW102 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Způsob nastavení
Horní seřízení
Odpor
1 kOhms
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,189" x 0,138" čelo (4,80mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%