CT-6EP202
Číslo produktu DigiKey
563-CT-6EP202-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT-6EP202
Popis
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podrobný popis
2 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Modely EDA/CAD
CT-6EP202 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Odpor
2 kOhms
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 0,276" x 0,276" čelo (7,00mm x 7,00mm)
Tolerance
±10%