3329H-1-202LF
Číslo produktu DigiKey
3329H-202LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3329H-1-202LF
Popis
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
3329H-1-202LF Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Bourns Inc.
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Trubice
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
2 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Kulatý - 0,250" prům. (6,35mm)
Tolerance
±10%