CT-6EP104
Číslo produktu DigiKey
563-CT-6EP104-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT-6EP104
Popis
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CT-6EP104 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Nidec Components
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
100 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 0,276" x 0,276" čelo (7,00mm x 7,00mm)
Tolerance
±10%